Informacje udzielamy w godz: 16 - 20
en-us
  • pl
  • en-us

Gościniec Gala

Władysławowo

Witajcie nad morzem

Pokoje Gościnne mieszczą się w samym centrum turystycznym Władysławowa – Hallerowie przy Alei Gwiazd Sportu zaledwie kilka minut (300 m.) spacerkiem do plaży. 

Informacje dotyczące zakwaterowania oraz dokonywania rezerwacji udzielamy tylko telefonicznie w godzinach: dni pracujące 16:00 – 20:00, dni wolne 9:00 - 20:00.

Pokoje dostępne są w dniu przyjazdu po godzinie 16.00. Doba noclegowa kończy się w dniu wyjazdu do godziny 10.00. Jest możliwość przechowania bagażu w recepcji.

W pokojach, ale także w częściach wspólnych obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych.

Gościniec Gala**** nie akceptuje zwierząt.

Zapraszamy. 


Opinie klientów

„Gościniec znajduje się spacerkiem jakieś maksymalnie 5min od plaży. Również ok 5/10min pieszo na dworzec PKP/PKS. Obiekt bardzo schludny i zadbany, widać że właściciele dbają o to. Pokoje z łazienką, cyfrową telewizją naziemną oraz wygodnymi łóżkami. Jedynie lodówki są wspólne i znajdują się na korytarzu. Ponadto na dole budynku jest ogólnodostępna kuchnia wraz z licznym miejscem(krzesła, stoły, kanapa) do jedzenia. Jest też deska do prasowania, żelazko. Obok kuchni mieści się toaleta, tak więc nawet w razie potrzeby nie ma konieczności udawać się do pokoju. Panie właścicielki bardzo miłe i serdeczne. Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym.."

 

Kontakt

Adres: Obrońców Helu 23, 84-120 Władysławowo, Polska

Numer telefonu:  58 674 02 26